Всеукраїнська автошкола онлайн
З нами ти можеш пройти курс з правил дорожнього руху онлайн на основі авторської методики в режимі живого спілкування з викладачем через ZOOM, а водіння з інструктором зможеш пройти в будь-якому місті України.
Сертифікат МВС про державну акредитацію №002492.

Запишись на навчання

Відправляючі данні ви даєте згоду на обробку ваших персональних даних
Це не просто лекція перед камерою ноутбука. У нас в аудиторії встановлена професійна камера та студійний мікрофон.

Камера направлена на лектора та на дошку, яка знаходиться за ним. Це все у комплексі дає повний єфект присутності на лекції.

І ви так само, як і в живу можете поставити запитання лектору. На додачу до цього, ви отримуєте запис цієї самої лекції, яку ви можете прослухати ще раз для закріплення пройденного матеріалу.

Як отримати водійське посвідчення під час війни?

Із 24 липня в Україні запрацюють нові правила отримання водійського посвідчення. Зміниться підхід до навчання та алгоритм складання іспитів — Закон розділяє вивчення теорії і практики у автошколі. Майбутні водії можуть навчатись у будь-якій точці України онлайн.
Відтепер охочим отримати водійське посвідчення, спочатку варто пройти теоретичний курс (в нашій Автошколі він триватиме місяць). Автошкола Тітова давно притримується політики дистанційного навчання, адже ми вважаємо цей варіант комфортним та безпечним. Ми займаємось по відеоконференціям через додаток Zoom, де викладач наживо показує і розказує матеріал по презентаціях. Таке нововведення дійсне тільки на період військового стану.

Далі — теоретичний іспит в Сервісному центрі МВС. І лише після успішного іспиту з теорії Сервісний Центр надає дозвільний документ для початку практичного курсу.

Повний курс практики за останніми вимогами нормативних документів — це 40 годин по 60 хвилин!
Курс практики після успішного теоретичного іспиту в СЦ МВС триватиме 1 - 1,5 місяці. Якщо Ви знаходитесь у Києві – можна проходити практичний курс у інструкторів нашої автошколи. Якщо Ви у іншому населеному пункті – можете звертатись до місцевих автошкіл для проходження водіння. Законодавство дозволяє проходити практику в іншій автошколі. По завершенню практичного курсу учні складають внутрішній іспит з водіння у автошколі і будуть направлені для складання зовнішнього іспиту з водіння у Сервісному Центрі, після успішного складання якого можна буде отримати посвідчення водія.

Для наших випускників які прошли теорію ми на деякий час бронюватимемо в нас місце на практику, щоб його не зайняли випускники які пройшли теорію з інших шкіл.
6500₴
6000₴*

* - Сплати весь курс одразу і отримай знижку 500грн!!!


✔️Живі лекції в класі та онлайн трансляція через програму ZOOM.


✔️Всі лекції записуються. Ви матимете повний плейлист лекцій.


✔️Лекція з домедичної допомоги


✔️Лекція з автострахування та європротокол. Оформлення ДТП.


✔️Доступ до інтернет платформи

Які необхідні документи для запису в групу?
Для запису на навчання потрібно надати Адміністратору документи, Будь яким зручним для вас способом. Наприклад просто скидаєш нам в форматі фотографій в Telegram

Для реєстрації в базі Сервісного Центру МВС необхідні:

1. Паспорт 1-4 сторінки + прописка 11 сторінка або
ID-паспорт с обох сторін + листок А4 з реєстрацією місця проживання.
2. Идентифікаційний податковий номер (ИПН).
3. Фото 3х4 або 3,5х4,5 - 2 шт.
4. Медична довідка водія (для її оформлення ви повинні знати свою групу крові та резус-фактор), форма 083/о.
Ці всі дані будуть вказуватися потім в вашому водійському посвідчені.

КонтактиДля запису в автошколу та з будь-яких питань дзвоніть нам по телефону

+38 (097) 505-00-75


Адреса:

вул. Анни Ахматової, 14А, 3 поверх

пров. Р. Лужевского, 14, кор. 3А.